Trimlogic | Kariera
547
page-template-default,page,page-id-547,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

Kariera

Jak pracujemy?

Wspólny sukces

Budowany na długofalowych relacjach z klientami, otwartej komunikacji i jasno sprecyzowanych celach.

Innowacje

Proponowane przez nas rozwiązania są wynikiem wspólnej pracy całego zespołu na bazie najnowszych rozwiązań technologicznych.

B2B

Zachowasz przywileje umowy o prace z jednoczesnymi korzyściami wynikającymi z prowadzenia działalności gospodarczej.

Inwestowanie w kompetencje

Ciągłe podnoszenie kompetencji jest dla nas priorytetem.

Silny zespół

Budowanie zgranego zespołu jest fundamentem naszej firmy.

Partner

Stawiamy na równorzędne relacje z naszymi pracownikami.

Co oferujemy?

  • Elastyczne godziny pracy

    Dla nas liczy się najbardziej Twoja efektywność i realizacja postawionych Ci zadań, dlatego sam zadecydujesz o swoich godzinach pracy i gdzie chcesz tę pracę realizować (w biurze czy na home office).

  • Prywatna opieka medyczna

    Doceniamy to że dla nas pracujesz i nie chcemy by codzienne problemy Cię rozpraszały, dlatego oferujemy Ci pakiet opieki medycznej, w którym zawarty jest kompleksowy zestaw usług zaspokajający Twoje potrzeby. Możesz skorzystać sam lub razem z rodziną. Wybór należy do Ciebie

  • Nauka angielskiego

    Dbamy o rozwój naszych pracowników. Jako profesjonaliści dążymy do perfekcji w każdej dziedzinie. Pracujemy dla wielu międzynarodowych odbiorców. Dbając o Twój komfort zapewnimy naukę angielskiego z native speakerem. Nie musisz nawet wychodzić z biura - angielski przyjdzie do Ciebie

  • Imprezy intergacyjne

    Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego przygotowujemy cykliczne imprezy integracyjne. Oderwiesz się od rutyny i poznasz nasz zespół od drugiej strony. Z nami czeka Cię niezapomniana przygoda.

  • Urlop

    Dla nas nie ma znaczenia staż Twojej pracy, dołączając do naszego zespołu będziesz mógł skorzystać z pełnego wymiaru urlopu.

  • Szkolenia

    Chcesz podnosić swoje kwalifikacje? Świetnie! Dla nas to atut- pomożemy Ci w tym.

Kogo szukamy?

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Czym będziesz się zajmował?

  • opracowaniem planu testów, przypadków i scenariuszy testowych na podstawie otrzymanej specyfikacji wymagań,
  • dobieraniem narzędzi, symulatorów, zbiorów danych testowych
  • opracowywaniem raportów z wykonanych testów
  • wykrywaniem oraz zgłaszaniem usterek oprogramowania,
  • śledzeniem i dokumentowaniem błędów oraz zmian w aplikacjach,
  • współpracą z zespołem programistów,
  • projektowaniem i rozwijaniem procedur testowych

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Tworzysz innowacyjne, mobilnych rozwiązania informatyczne, które wspierają procesy biznesowe klientów w obszarach: marketing, sprzedaż, obsługa klienta i zarządzanie kapitałem ludzkim,
  • Pracujesz w swobodnej atmosferze w firmie IT, która zaczynała jako start-up i otaczają Cię zmotywowani ludzie, którzy lubią to co robią i dzielą się swoją wiedzą,
  • Rozwijasz się w unikatowej i przyszłościowej technologii,
  • Realizujesz odpowiedzialne zadania,
  • Masz wiele możliwości rozwoju (np. uczestniczysz w szkoleniach, zdobywasz certyfikaty zawodowe, które finansuje firma)
  • Współpracujesz z klientami i partnerami z międzynarodowego środowiska,
  • Wybierasz formę zatrudnienia, dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Nasze oczekiwania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie testowania oprogramowania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub pokrewne)
  • Znajomość technologii webowych
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania
  • Doświadczenie w projektowaniu przypadków testowych
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspomagających testowanie aplikacji webowych
  • Podstawowa znajomość języka SQL
  • Znajomość narzędzi do zarządzania procesem testowania oprogramowania
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na nowe technologie

Wynagrodzenie

3 700 – 4 500 tys. zł

MŁODSZY PROGRAMISTA JAVA

Czym się będziesz zajmował?

  • Budowaniem innowacyjnych aplikacji w chmurze i aplikacji mobilnych na platformie Salesforce 1 dla firm z branż: telekomunikacja, usługi finansowe, dystrybucja, nieruchomości
  • Analizą wymagań i projektowaniem rozwiązań IT
  • Rozbudowywaniem i dostosowywaniem platformy Salesforce do potrzeb klienta
  • Integrowaniem platformy Salesforce z innymi systemami, np. ERP, billing, call center
  • Przygotowywaniem dokumentacji projektowej

  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym (np. Java/.Net), mile widziane doświadczenie komercyjne,
  • Wiedza z zakresu technologii web (HTML, CSS, JavaScript),
  • Znajomość jednego z systemów relacyjnych baz danych,
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim (C1),
  • Otwartość na nowe zadania i chęć rozwoju,

5000-8000 tys. zł

STARSZY PROGRAMISTA JAVA

  • Tworzeniem aplikacji realizujących procesy biznesowe klienta (domena financial services),
  • Rozwiązywaniem problemów zgodnie z procesami wsparcia dla aplikacji.

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki IT / techniczne),
  • min. 3 lata doświadczenia w programowaniu obiektowym w języku Java,
  • znajomość Spring Framework, Java Persistence API / Hibernate,
  • wiedza z zakresu technologii WebServices, REST, JavaScript,
  • praktyczna znajomość języka SQL,
  • orientacja dot. budowy aplikacji w technologii AJAX,
  • dobra organizacja pracy i zdolności analityczne,
  • zadaniowe podejścia do pracy,
  • samodzielność,
  • komunikatywność.

8 000- 12 000 tys. zł