Trimlogic | O nas
75
page-template-default,page,page-id-75,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 
Zespół doświadczonych profesjonalistów IT

Nasze wartości

Koncentrujemy się na Kliencie i jego potrzebach

Pracujemy na sukces naszych klientów i budujemy z nimi długofalowe relacje.

Dostarczamy a nie handlujemy

Nie obiecujemy tego czego nie jesteśmy w stanie dostarczyć. Jesteśmy inżynierami a nie sprzedawcami.

Jesteśmy prawdziwym zespołem

Jesteśmy odpowiedzialni za siebie nawzajem i pracujemy jako jeden zespół – wszyscy celebrujemy sukces i wszyscy jesteśmy zaangażowani w rozwiązywanie napotykanych problemów.

Otwarcie komunikujemy

Wierzymy, że projekt jest wspólnym - Klienta i naszym - przedsięwzięciem oraz, że jego sukces jest uzależniony od efektywnej komunikacji i współpracy pomiędzy stronami.

Inwestujemy w kompetencje

Jesteśmy organizacją skupioną na dobrze określonym obszarze biznesu a naszym podstawowym wyróżnikiem są kompetencje.

Przekraczamy oczekiwania

W tym co robimy idziemy o krok dalej niż postawione nam oczekiwania. Staramy się by nasze rozwiązania były niecodzienne, błyskotliwe. Zaskakujemy.

Zespół

Jarosław Łukaszewicz
Prezes

Manedżer z wieloletnim doświadczeniem. Kierownik i architekt dużych projektów z obszaru ECM i BPM realizowanych u dużych odbiorców z sektora przemysłowego i publicznego. W Trimlogic odpowiedzialny za rozwój potencjału biznesowego oraz nadzór nad działem produkcyjnym firmy.

Wojciech Piotrowski
Wiceprezes

Menedżer z ponad 15 letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem i projektami. W Trimlogic zajmuje się strategią produktową, metodyką prowadzenia projektów i kreowaniem strategii zarządzania treścią w organizacjach.

Dariusz Bochomulski
Wiceprezes

Project Manager z ponad 15 letnim doświadczeniem w implementacji systemów klasy ECM/BPM. W Trimlogic odpowiedzialny za projekty utrzymaniowe, a także realizację zakresu wybranych projektów rozwojowych. Wspiera procesy handlowe oraz odpowiada za certyfikację zespołu w zakresie kluczowych technologii.

Jurand Grabowski
Architekt ECM/BPM

Architekt z ponad 15 letnim doświadczeniem w analizie i projektowaniu systemów informatycznych oraz modelowaniu procesów biznesowych. W tym ponad 10 lat specjalizacji w systemach ECM/BPM. W Trimlogic zajmuje się analizą potrzeb klientów oraz opracowaniem i wdrażaniem rozwiązań odpowiadających owym potrzebom. Bierze czynny udział w projektach wdrożeniowych na każdym etapie - od fazy presales do wsparcia i rozwoju w czasie eksploatacji.

Henryk Cygert
Architekt ECM/BPM, Programista

Architekt oraz programista z ponad 20 letnim doświadczeniem w projektowaniu i wytwarzaniu oprogramowania. W tym ponad 10 lat specjalizacji w systemach ECM/BPM. Posiada bogate doświadczenie we wdrażaniu systemów FileNet i Alfresco. W Trimlogic zajmuje się pracami analitycznymi i developerskimi.

Witold Miotk
Architekt systemowy / Inżynier systemowy / Integrator

Architekt systemowy / Inżynier systemowy / Integrator z ponad 15 letnim doświadczeniem w kompleksowym projektowaniu architektury, wdrażaniu, integracji i utrzymaniu systemów informatycznych ECM/BPM klasy Enterprise oraz mechanizmów backup'owych. W Trimlogic uczestniczy w praktycznie każdej fazie projektu - od zaprojektowania architektury systemowej, przez wsparcie dla deweloperów, wykonanie wdrożenia i integrację systemu ze środowiskiem klienta aż po fazę utrzymania systemu i jego rozwoju. Wiernie oddany systemom UNIX oraz bazie danych Oracle.

Krzysztof Nowacki
Starszy Projektant

Krzysztof Nowacki - wieloletni programista J2EE z doświadczeniem w najróżniejszych branżach. Posiada także bogate doświadczenie we wdrażaniu systemów ECM, m.in. Alfresco i FileNet. Pasjonat ciekawych przedsięwzięć i wszystkiego co nowe. Prywatnie entuzjasta podróży, turystyki górskiej i geocachingu.

Radosław Rycak
Konsultant ECM/Inżynier Systemowy

Inżynier systemowy z ponad 9 letnim doświadczeniem, w tym 7 lata we wdrażaniu, testowaniu oraz utrzymywaniu systemów informatycznych ECM/BPM klasy Enterprise. W projekcie bierze udział na praktycznie wszystkich jego etapach od analizy potrzeb klientów, przez wsparcie dla deweloperów, wdrożenia i integrację systemów aż po utrzymanie i rozwój.

Piotr Kmieć
Inżynier systemowy

Inżynier systemowy z ponad 10 letnim doświadczeniem we wdrażaniu, testowaniu oraz utrzymywaniu systemów informatycznych klasy ECM/BPM. W Trimlogic uczestniczy w projektach w fazie utrzymania i rozwoju. Poza pracą ogromny zwolennik aktywności fizycznej w dowolnej postaci, pasjonat fotografii.

Grzegorz Furtak
Konsultant ECM

Starszy inżynier systemowy z ponad 15 letnim doświadczeniem w implementacji, integracji i utrzymaniu systemów IT opartych na systemach ECM / BPM oraz EAI / ESB B2B.
Aktywnie działa na każdym etapie projektu - od analizy potrzeb klienta, poprzez wdrożenie i integrację ze środowiskiem Klienta, aż do etapu utrzymania.

Karol Kowalczyk
Programista

Programista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania.

Marek Piotrowski
Analityk

Analityk z 20 letnim doświadczeniem w zakresie systemów repozytoryjnych
i obiegu pracy, autor podręczników na temat procesów biznesowych. W
Trimlogic odpowiedzialny za analizę biznesową.

Katarzyna Blok
Project Manager

Katarzyna Iwańczuk-Lidzbarska
Analityk

Analityk z kilkunastoletnim doświadczeniem w analizie i projektowaniu systemów informatycznych oraz modelowaniu procesów biznesowych. W tym ponad 15 lat pracy w największym projekcie informatycznym w Polsce - KSI ZUS. W projekcie tym oprócz prac typowo analitycznych aktywnie uczestniczyłam w większości faz cyklu życia systemu. Uważam, że dobry analityk oprócz znajomości narzędzi oraz wiedzy merytorycznej powinien umieć słuchać i zadawać odpowiednie pytania, gdyż jest to podstawa efektywnej komunikacji.