Trimlogic | Enterprise Content Management
163
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-163,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive
 

Enterprise Content Management

Repozytoria i archiwa dokumentów / treści
Enterprise Content Management to technologie służące do przechwytywania, zarządzania, przechowywania, ochrony i utrzymywania oraz dostarczania treści i dokumentów związanych z procesami organizacyjnymi. ECM obejmuje zarządzanie informacją niestrukturalną niezależnie od formy w jakiej informacja występuje.

Informacja niestrukturalna

obrazy dokumentów papierowych

pliki dokumentów elektronicznych

treści stron webowych

pliki audio / video

zdjęcia

ciągi danych

IBM Filenet P8

14

lat doświadczeń

Doświadczenie

Zespół specjalistów trimlogic pracując dla liderów branży IT w Polsce może zapisać na swoim koncie ponad 14-letnie doświadczenie we wdrażaniu technologii IBM Filenet. W portfolio naszych projektów znalazły się największe polskie wdrożenia tej technologii dla dużych polskich instytucji i przedsiębiorstw.

Jakie to wdrożenia? Skontaktuj się z nami!

Filenet był pierwszą korporacyjną technologią ECM obecną w Polsce. Do dzisiaj największe repozytoria dokumentów w największych polskich firmach i instytucjach są zbudowane w oparciu o tę technologię.

IBM Filenet Content Foundation

Obsługa całego cyklu życia treści i zarządzanie dokumentami w ramach rozbudowanego systemu ECM

IBM Content Foundation udostępnia pełne funkcje cyklu życia treści i zarządzania dokumentami, które usprawniają powszechne wdrażanie rozwiązań zarządzania treścią w przedsiębiorstwie (ECM). Produkt stworzony jest jako szybkie i ekonomiczne rozwiązanie i oferuje lepszą kontrolę nad istniejącymi i nowymi typami treści dzięki skalowalności, bezpieczeństwu, stabilności i funkcjonalności międzyplatformowej. Rozwiązanie IBM Content Foundation jest łatwe w użyciu, daje się szybko wdrażać i jest przystosowane do potrzeb zarówno małych, jak i dużych firm.

IBM Filenet Content Manager

Stabilna, elastyczna i ekonomiczna platforma zarządzania treścią w przedsiębiorstwie

IBM FileNet Content Manager to rozwiązanie wspomagające zarządzanie treścią, funkcjonujące na platformie FileNet P8. Łączy w sobie zaawansowane funkcje zarządzania dokumentami z gotowymi przepływami pracy i narzędziami, które automatyzują zadania i działania związane z treścią. Oprogramowanie FileNet Content Manager jest przystosowane do integracji z kilkoma aplikacjami IBM i innych firm, takimi jak IBM Content Analytics, IBM Quickr, Microsoft Office oraz Microsoft SharePoint.

IBM Filenet Production Imaging Edition

Zarządzanie całym cyklem przetwarzania obrazów dokumentów

IBM Production Imaging Edition wspomaga zarządzanie całym cyklem życia obrazów dokumentów. Łączy w sobie funkcje obrazowania, przechwytywania i automatyzacji, przyczyniając się do ograniczenia kosztów. Procesy bazujące na tym programie mogą obejmować zarówno zadania na rzecz pojedynczego działu, jak i obsługę dziesiątek tysięcy użytkowników.

Alfresco

Alfresco One

Komercyjne i nowoczesne repozytorium open source

Nowoczesna platforma bazująca na otwartej technologii – Alfresco uwalnia siłę ECM w chmurze, we własnej instalacji lub w konfiguracji hybrydowej.

ACE_logo

Pracownicy trimlogic posiadają oficjalne certyfikaty kompetencji Alfresco.

Microsoft SharePoint

Microsoft SharePoint

Microsoft SharePoint – platforma aplikacji webowych, rozwinięta przez Microsoft. Jest zaprojektowana z myślą o złożonych aplikacjach webowych oraz wspiera rozmaite kombinacje dotyczące zarządzania, publikacji oraz manipulacji informacjami pomiędzy użytkownikami w sieci korporacyjnej.

SharePoint jest wielozadaniową platformą, pozwalającą na zarządzanie i zabezpieczanie stron internetowych oraz różnego rodzaju plików i dokumentów importowanych pomiędzy serwerem a klientem. Dodatkowo umożliwia współpracę i integrację pomiędzy sobą serwerów sieciowych oraz zawartych w nich repozytoriach danych. Poza powyższym, Microsoft SharePoint może pełnić rolę platformy deweloperskiej, za pomocą której można budować złożone aplikacje w obszarze zarządzania treścią.