Trimlogic | O nas
75
page-template-default,page,page-id-75,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive
Zespół doświadczonych profesjonalistów IT

Nasze wartości

Koncentrujemy się na Kliencie i jego potrzebach

Pracujemy na sukces naszych klientów i budujemy z nimi długofalowe relacje.

Dostarczamy a nie handlujemy

Nie obiecujemy tego czego nie jesteśmy w stanie dostarczyć. Jesteśmy inżynierami a nie sprzedawcami.

Jesteśmy prawdziwym zespołem

Jesteśmy odpowiedzialni za siebie nawzajem i pracujemy jako jeden zespół – wszyscy celebrujemy sukces i wszyscy jesteśmy zaangażowani w rozwiązywanie napotykanych problemów.

Otwarcie komunikujemy

Wierzymy, że projekt jest wspólnym - Klienta i naszym - przedsięwzięciem oraz, że jego sukces jest uzależniony od efektywnej komunikacji i współpracy pomiędzy stronami.

Inwestujemy w kompetencje

Jesteśmy organizacją skupioną na dobrze określonym obszarze biznesu a naszym podstawowym wyróżnikiem są kompetencje.

Przekraczamy oczekiwania

W tym co robimy idziemy o krok dalej niż postawione nam oczekiwania. Staramy się by nasze rozwiązania były niecodzienne, błyskotliwe. Zaskakujemy.

Zarząd

Jarosław Łukaszewicz
Prezes

Manedżer z wieloletnim doświadczeniem. Kierownik i architekt dużych projektów z obszaru ECM i BPM realizowanych u dużych odbiorców z sektora przemysłowego i publicznego. W Trimlogic odpowiedzialny za rozwój potencjału biznesowego oraz nadzór nad działem produkcyjnym firmy.

Wojciech Piotrowski
Wiceprezes

Menedżer z ponad 15 letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem i projektami. W Trimlogic zajmuje się strategią produktową, metodyką prowadzenia projektów i kreowaniem strategii zarządzania treścią w organizacjach.

Dariusz Bochomulski
Wiceprezes

Project Manager z ponad 15 letnim doświadczeniem w implementacji systemów klasy ECM/BPM. W Trimlogic odpowiedzialny za projekty utrzymaniowe, a także realizację zakresu wybranych projektów rozwojowych. Wspiera procesy handlowe oraz odpowiada za certyfikację zespołu w zakresie kluczowych technologii.