Trimlogic | Trimlogic 10-12 maja na konferencji IMPACT 2023
788
post-template-default,single,single-post,postid-788,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive

Trimlogic 10-12 maja na konferencji IMPACT 2023

Trimlogic 10-12 maja na konferencji IMPACT 2023

14:20 28 kwietnia in News

IMPACT 2023

Trimlogic na konferencji

Trimlogic ma zaszczyt poinformować, że w dniach 10-11 maja w Poznaniu, jako partner IBM, weźmie udział w tegorocznej konferencji IMPACT 2023.

Impact2023 to prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne skierowane do przedsiębiorców, które daje okazję do prezentacji swoich projektów oraz zaprezentowania rozwiązań z wykorzystaniem technologii i innowacji w odpowiedzi na współczesne wyzwania cywilizacji i społeczeństwa. To także doskonała szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz wymianę spostrzeżeń na temat trendów technologicznych. Projekt ten zakłada, że poprzez zastosowanie właściwych narzędzi i strategii, można przyczynić się do stworzenia lepszej przyszłości dla wszystkich.

Poznań 10/11 maja

 

W ramach Impact2023, zaangażowani są liderzy w dziedzinie technologii, biznesu, polityki i społeczności. Firma Trimlogic została partnerem strefy IBM, gdzie przy naszym stanowisku w przestrzeni Automation będziemy gotowi do dyskusji pod przewodnim tytułem „Ask me anything about Automation!”. Zapraszamy zainteresowanych tematyką automatyzacji, decydentów sektora komercyjnego jak i spółek z udziałem Skarbu Państwa do spotkania, dyskusji i wymiany doświadczeń.

Dla firmy Trimlogic zaproszenie do partnerstwa w projekcie Impact2023 to ogromne wyróżnienie. IMPACT 2023 to ważne wydarzenie, które pokazuje, jak ważne jest stosowanie innowacyjnych technologii dla rozwoju biznesu i przyszłości społeczeństwa. Zapraszamy do Poznania 10-11 maja, abyśmy mogli razem uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

Beata Karczewska

Źródła: https://impactcee.com/ ,https://www.linkedin.com/company/impact_cee/