Trimlogic | Integracja SAP
197
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-197,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive
 

Integracja SAP

Podłączanie repozytoriów treści (dokumentów) do systemu transakcyjnego SAP.
Technologie pozwalające na podłączenie repozytoriów treści (dokumentów) do systemu transakcyjnego SAP.

Gimmal ERP-link

ERP-Link Suite for SharePoint & SAP

Konektor SAP dla MS SharePoint

Zestaw aplikacji ERP-Link umożliwia podłączenie produktu Microsoft SharePoint (zarówno zainstalowanego lokalnie jak i w chmurze) do SAP tak by stał się podstawowym repozytorium dokumentów dla tego systemu i zapewniał usługi zarządzania informacją, współpracy na dokumentach i archiwizację danych.

Przy zastosowaniu ERP-Link dokumenty wchodzące i wychodzące mogą być automatycznie linkowane do odpowiednich obiektów i procesów SAP i zapisywane bezpośrednio w SharePoint. Użycie MS SharePoint może być całkowicie transparentne zarówno dla użytkownika SAP jak i procesów biznesowych SAP.

ERP-link podnosi produktywność i umożliwia poszerzoną automatyzację procesów biznesowych. Z ERP-link użytkownicy spoza SAP mogą podłączać dokumenty do procesów SAP za pomocą pojedynczego kliknięcia przycisku bezpośrednio w SharePoint. ERP-link umożliwia włączenie większej liczby użytkowników w organizacji w procesy biznesowe SAP za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika SharePoint podnosząc wydajność, produktywność przy jednoczesnej redukcji kosztów administrowania i szkoleń.

Zobacz opis na stronie producenta

Pernexas – Connexas

Connexas

Certyfikowany konektor SAP – Alfresco

Connexas to jedyny certyfikowany konektor pozwalający na podłączenie Alfresco do SAP poprzez protokół ArchiveLink.

Zobacz opis na stronie producenta