Trimlogic | Business Process Management
184
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-184,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive
 

Business Process Management

Zarządzanie procesami biznesowymi
Business Process Management to technologie związane z modelowaniem, automatyzacją, symulacją i analizą procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.

IBM Filenet Case Manager

IBM Filenet Case Manager

Obsługa procesów i spraw

IBM Case Manager udostępnia elastyczne środowisko pracy, spójną strategię i zintegrowane narzędzia do prowadzenia spraw. Unifikuje informacje, procesy i ludzi, pozwalając uzyskać pełne, wielostronne ujęcie każdej sprawy, a jednocześnie pomaga spełnić wymagania formalno-prawne. Pracownicy merytoryczni i odpowiedzialni za prowadzenie spraw mogą teraz lepiej wykorzystać newralgiczne zasoby informacyjne, a przez to szybciej podejmować trafne decyzje dotyczące spraw.

Zobacz opis na stronie producenta

IBM BPM

IBM Business Process Manager

Zarządzanie i optymalizacja procesów biznesowych

IBM Business Process Manager to w pełni funkcjonalna, łatwa do praktycznego wykorzystania platforma zarządzania procesami biznesowymi (BPM), która zaprojektowana została tak, by dała się jak najszybciej wdrożyć. Zawiera narzędzia i środowisko wykonawcze do projektowania, wykonywania, monitorowania i optymalizacji procesów biznesowych.

Zobacz opis na stronie producenta

Activiti

Activiti BPM Platform

Prosty i wydajny silnik zarządzania procesami biznesowymi

Activiti to lekka platforma BPM i workflow zaadresowana do użytkowników biznesowych, deweloperów i administratorów systemowych. Jądrem Activiti jest super szybki i stabilny silnik procesowy zgodny z BPMN 2 dla środowiska Java.
Activiti to produkt klasy open-source dystrybuowany w oparciu o licencję Apache.

Zobacz opis na stronie producenta