Trimlogic | Usługi profesjonalne IBM Filenet
528
page-template-default,page,page-id-528,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive

Usługi profesjonalne IBM Filenet P8

IBM Filenet Content Foundation

Obsługa całego cyklu życia treści i zarządzanie dokumentami w ramach rozbudowanego systemu ECM

IBM Content Foundation udostępnia pełne funkcje cyklu życia treści i zarządzania dokumentami, które usprawniają powszechne wdrażanie rozwiązań zarządzania treścią w przedsiębiorstwie (ECM). Produkt stworzony jest jako szybkie i ekonomiczne rozwiązanie i oferuje lepszą kontrolę nad istniejącymi i nowymi typami treści dzięki skalowalności, bezpieczeństwu, stabilności i funkcjonalności międzyplatformowej. Rozwiązanie IBM Content Foundation jest łatwe w użyciu, daje się szybko wdrażać i jest przystosowane do potrzeb zarówno małych, jak i dużych firm.

IBM Filenet Content Manager

Stabilna, elastyczna i ekonomiczna platforma zarządzania treścią w przedsiębiorstwie

IBM FileNet Content Manager to rozwiązanie wspomagające zarządzanie treścią, funkcjonujące na platformie FileNet P8. Łączy w sobie zaawansowane funkcje zarządzania dokumentami z gotowymi przepływami pracy i narzędziami, które automatyzują zadania i działania związane z treścią. Oprogramowanie FileNet Content Manager jest przystosowane do integracji z kilkoma aplikacjami IBM i innych firm, takimi jak IBM Content Analytics, IBM Quickr, Microsoft Office oraz Microsoft SharePoint.

IBM Filenet Production Imaging Edition

Zarządzanie całym cyklem przetwarzania obrazów dokumentów

IBM Production Imaging Edition wspomaga zarządzanie całym cyklem życia obrazów dokumentów. Łączy w sobie funkcje obrazowania, przechwytywania i automatyzacji, przyczyniając się do ograniczenia kosztów. Procesy bazujące na tym programie mogą obejmować zarówno zadania na rzecz pojedynczego działu, jak i obsługę dziesiątek tysięcy użytkowników.